Kaidi Peets

Kaidi Peets2017-08-20T20:55:36+00:00

Armastan oma tööd

Olen rahvusvaheliselt sertifitseeritud coach, superviisor ja organisatsioonide arengunõustaja, olles läbinud 3-aastase ANSE standarditele vastava täiendõppe (Saksamaa). Alates 2008 EASi ärimentorprogrammis mentor alustavatele väikeettevõtetele ning alates 2012 organisatsioonide mitmekesisuse edendamise nõustaja.

Oman aastatepikkust juhtide superviseerimise ja coachimise kogemust nii eesti kui inglise keeles (peamiselt avalikus ja ärisektoris – kinnisvaraarendus, reklaam ja turundus, kütuse hulgimüük, IT-teenused, finantsteenused, jaekaubandus jne).

Viin läbi praktilisi töötubasid coachinguoskuste arendamiseks (GROW, tagasisidestamine, eesmärgistamine ja saavutamine, aktiivne kuulamine jne) ning ingliskeelseid arenguprogramme juhtidele, kus ingliskeelses keskkonnas töötatakse osalejate ning nende organisatsiooni arengut toetavate teemade ja juhtumitega (GROW, loovus, motivatsioon, Ostwerwalderi mudel, eesmärgistamine ja saavutamine jne).

Mulle meeldib mitmekülgselt õppida

Mitmekülgsed teadmised aitavad mul tasakaalu säilitada ning oma tööd paremini teha. Olen ammutanud teadmisi väga erinevatest programmidest ja koolitustelt:

Supervisioon, coaching ja organisatsioonide arendamine (Der Rote Faden, Saksamaa), inglise filoloogia (MA equiv TPÜ), Ärikorraldus ja turundus (Tallinna Tehnikaülikool); erinevad mentorluse, coachingu ja supervisiooni kursused (AI, protsessitöö, süsteemne SV jpm); erinevad ärijuhtimise alased kursed (finantsjuhtimine, strateegiline juhtimine, tulemusjuhtimine, müük, turundus, eestvedamine, innovatsioon ja loovus jne); kommunikatsioon (läbirääkimised, esinemis- ja kõnetehnikad). 

Kodus on soe

Olen abielus ning meil on imearmas poeg. Pere on mu elu keskpunkt.
 

AASK meeskonna liikmete tegemised suuremas pildis