Teised meist

/Teised meist
Teised meist2017-08-20T20:55:35+00:00

EESTI TELEKOM AS, Connected Devices and Supply Chain Team MEESKONNA ARENDUSSEMINAR, 2015 (coach Kaidi Peets)

 • 10! Nothing to add.
 I definitely felt that I got closer to my colleagues after this session.
 • Really good exercises to learn more about each other on a more personal level. She was also good in presenting and providing good energy in the room!
 • I think Kaidi did a good work with easy exercises.
 Fun and good way of getting to know each other better!
 • No improvement areas I can think of.
 Nice to talk to the colleagues in a new way. Got more personal with them.
 • Good to have a team exercise and on the right level.
 • Good work and good to explain the different tasks in an easy understanding way.
 • Basic exercises to reveal insights on each other. A powerful exercise carried out in very good way.

 
KREDEX SA, grupisupervisioon, 2014 (superviisor ja coach Kaidi Peets)

Vajasime superviisori abi toetuste haldurite toetamiseks. Oma igapäevatöös on nad peaaegu samas rollis kui sotsiaaltöötajad. Nad teavad Eestimaa suurperede probleeme ja elavad oma tööd tehes neile kaasa. Kahjuks võtab see töö hingejõudu rohkem, kui vastu annab.
Kaidit me varem ei tundnud. Andsin osalejatele superviisorite kodulehe ette ja palusin leida sobiv inimene. Kaidi valiti välja ainult pildi järgi. Ilmselt andis tema särav pilk ja soe naeratus lootust, et me sobime. Meil oli pikk ja põhjalik eelkohtumine ja viis rühmakohtumist. Lisaks said kolm inimest võimaluse olla Kaidiga kahekesi ja rääkida asjadest, mis grupis varjule jäid. Olime lõpukokkuvõtet tehes ühel meelel – igaüks meist sai supervisioonist niipalju kasu, et soov on jätkata sealt, kuhu me viimasel korral jõudsime. Ja ikka koos Kaidiga!
Rita Noormägi, KredExi büroojuht
 

Esmane kokkupuude supervisiooniga pani mõtlema, kuidas me varem oleme supervisioonita toime tulnud? Tänapäeva materiaalsusest kummis maailmas ei ole enam moes rääkida hingeasjadest, mille taustal on eriliselt hinge paitav superviisori küsimus – mida sina tunned, mida sina mõtled, kuidas sina neid asju näed? Moes on naeratus ja õnnelik olemise kuvand nii tööl kui eraelus. Supervisioon aitab täita seda tühimikku, aidates avada inimese hinge talle endale ja kaaslastele. Avastamisrõõmu jätkub kõikideks seanssideks, õpitust saab abi nii tööle kui koju. Olenevalt töökohast ja töö iseloomust võiks supervisiooni kasutamine olla võrdne töötajate iga-aastase koolitusvajadusega.
Anu Holmberg, KredExi toetuste haldur

 

Supervisioonil on imeline võime panna aeg seisma ja luua turvaline keskkond, kus vaadata sügavalt enda sisse. Kaidi ise on avatud ja lahke olemisega, mis tegi supervisioonil osalemise kaasahaaravaks ning aitas luua sõbraliku ja usaldusväärse keskkonna. Tema kaasabil sai probleeme vaadatud teise nurga alt, nii mõnigi enda jaoks väga konkreetne ja kindel asi sai uue „näo“. Supervisioonilt saadud mõtted on mul koondatud väikestele postititele arvutiekraani ümber, et tarkuseterad oleks silme ees ja ei ununeks J
Kersti Saar, KredExi toetuste haldur

 

 

INDIVIDUAALNE COACHING 2014 (coach Kaidi Peets)

Igal inimesel on vaja neutraalset, hinnanguvaba kuulajat, sh et rahulikult ka enda üle arutleda; inimest, kes esitab õigeid küsimusi miks ja kuidas, aitab asju vaada teise nurga alt. Inimesed peavad sobima, usaldus on vajalik, et toimuks ‘pildi sisse minek’ 
Helen Haab, Tallinna Ülikooli Teadusosakonna peaspetsialist

 

 

INNOVE, üleriigiline nõustajate suvekool, 2013 (läbiviija Kaidi Peets)

 • Sain korrata vajalikku materjali. Töö oli hästi organiseeritud. Tööõhkkond oli mõistev ja soodne loomingulisele tööle.
 • Oli väga turvaline ja meeldiv kulgemine. Sai taaskord tegeleda eneseanalüüsiga, meenutas õpitut ja aitas avastada uut. Aitäh!
 • Koolitus oli kasulilk ja vaheldusrikas. Hea oli, et sai kõik võtted rahulikult läbi teha.
 • Meetodid uued ja tundmatud. Meeldis töökorraldus – natuke teooriat ja rohkem harjutamist. Mulle sobib just selline läbiproovimine ja harjutamine.
 • Meeldis töökorraldus – oli veidi teooriat ning siis läbitegemine kaaslastega. Nii mõndagi oli tuttavat, aga kordamine on tarkuse ema ning enda proovilepanek teiste, erinevate kaaslastega, arendab oskusi ja annab julgust praktikas kasutada.
 • Treeningud olid asjakohased. Meeldis, et keskendusime ainult kolmele harjutusele. Kinnistamine on oluline.
 • Head praktilised harjutused. Piisav juhendamine. Toetavad kommentaarid.
 • Meeldis toreda ja töise õhkkonna loomine. Harjutused vajalikud ja tööd kasutatavad.
 • Huvitavad ja mõtlemisainet andvad võtted. Asjalik koolitaja.
 • Mulle väga meeldis. Meeldis valge lehena vastuvõtmine, kõik kolm meetodit töötasid. Mõnda asja oleksin tahtnud rohkem süvitsi vaadata (kvadrant – olen küll meetodit ise kasutanud, aga mõnikord tekivad tõrked). Koolitaja oli professionaalne ja soe ja särav. Veidi rahulikum esitlus sobiks mulle ka. Suur aitäh!

 

‘EESMÄRKIDE ELLUVIIMISE MEISTRIKLASS’ 2013 (läbiviija Kaidi Peets)

Eesmärke on võimalik püstitada pereelus, koolielus, töös ja hobidega tegeledes. Aga, et see protsess võib nii loominguline olla, selle peale ei oleks ennem osanud mõelda. Koolituse käigus sain teada, et olen ümbritsetud sihikindlatest, asjalikest ja tegusatest naistest..õppida ja areneda on küll ja küll… Koolitusel püstitatud eesmärkide poole hakkas kohe esmaspäevast rühkima nii mõnigi Naisseltsi naine. 
Anu Parts, Nissi Naisselts

 

Aeg-ajalt on vaja aeg maha võtta ja mõelda, kas ja mis me siis tahame. Meeldisid koolitaja näited, mis aitasid luua seoseid läbi mõnusa huumori. Meeldis, et mõtlesime (vähemalt tundus nii) enamus naistega ühtemoodi. Koolitaja suutis kõiki osalejaid kaasa haarata. Jääb üle tõdeda, et ikka peab oma eesmärgid korralikult läbi mõtlema.
Marje Suharov, koordinaator, Lääne-Harju Koostöökogu

 

 

5TH INTERNATIONAL PEER SUPPORT SYMPOSIUM 2013 (coachingu töötuba Kaidi Peets)

 I had the pleasure of attending Kaidi Peets presentation on the GROW Model of coaching at the 5th Annual Peer Support Symposium in June 2013. Kaidi was enthusiastic, knowledgeable and passionate about the subject matter, and helped the attendees to feel the same. I very much appreciated that she had us try out the methods she was teaching, giving us the experience of using the coaching method and of being coached. I have kept in mind what I learned by participating in the workshop, and try to use the methods taught.
Anne W. Ford, MSW, Co-ordinator, Oxford University Peer Support Programme

 

 

 

TALLINNA ETTEVÕTLUSPÄEV 2013, töötuba ‘Astu oma piiridest välja’ (läbiviijad Kaidi Peets ja Aino Kuntsel)

Mulle meeldis lihtne mudel, mis aitab inimestel avaneda ja dialoogi tekitada. Töötoal oli väga sujuv tempo, väga hästi oli juhitud, hea tasakaal tutvustuse ja grupitöö osas.
Katerina Muhel, Tallinna Ettevõtluspäev 2013

 

 

Hea mudel eneseanalüüsiks. Vähese ajaga suutsite edasi anda palju infot, mis innustab asja edasi uurima.
Merle Tamm, Tallinna Ettevõtluspäev 2013

 


Sai korratud üle juba teatud asju ning omandatud kogemuste baasil kasutada neid rühmatöös.
Marko Mets, Tallinna Ettevõtluspäev 2013

 

 

Oleks soovinud pikemalt ja põhjalikumalt asjasse süveneda. Aga muidu väga kasulik ja täiesti uus teadmine!
Marje Mandre, Tallinna Ettevõtluspäev 2013