Meie meeskond

/Meie meeskond
Meie meeskond2020-10-19T18:15:23+00:00

Meie lugu

AASK Consult sai inspiratsiooni sündimiseks aastal 2006 meie supervisiooniõpingutega seoses.

Üksteise erinevad vaatenurgad elule ja  inimestele ning nende erinevuste koostööks vormimine avardas ja arendas ka meid endid, nii inimeste kui superviisoritena. Omavahelised pikad ja tulisedki arutelud ühe või teise teema ümber suubusid lõpuks sünergiaks, millest omakorda  sündis juba kergelt uusi sütitavaid ideid, vastuseta küsimustele tekkisid vastused, ummikussejooksnud mõtted leidsid uue raja ja saadud laeng motiveeris oma töid jälle rõõmuga tegema. Nii sündis AASK, mis hakkas kandma motot – hea enesetundega ettevõte, sest seda soovime ka oma klientidel aidata luua. Sümboolne on, et AASK kannab tähendust – küsi. Tähtis on omada küsimusi, siis leiduvad ka vastused. Igaühe enda seest ja/või teistelt saadud peegelduselt.

Meie ekspertiis

Supervisioon 95%
Coaching 95%
Muutuste juhtimine organisatsioonides 85%
Arengupäevad ettevõtetes 85%
Suhtlemisoskuste koolitused 85%

Siin me oleme

Aino Kuntsel
Aino KuntselJuhatuse liige
ANSE standardile vastava sertifikaadiga superviisor, coach. Diplomeeritud suhtlemistreener-koolitaja. Diplomeeritud inglise filoloog. Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu juhatuse liige
Sigrid Melts
Sigrid MeltsJuhatuse liige
ANSE standardile vastava sertifikaadiga superviisor ja coach. Rahvusvahelise superviisorite koolitusprogrammi õppejõud, koolitaja.

Meie tegemised suuremas pildis