Konverents Arengukompass 2013

//Konverents Arengukompass 2013
Konverents Arengukompass 20132013-11-07T12:34:30+00:00

Project Description

Äripäeva seminaride ja Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu koostöös toimus tänavu juba teist korda konverents Arengukompass 2013. Selle aasta peateema oli “Kuidas saavutada püsivaid tulemusi”. Konverents käsitles paljude organisatsioonide jaoks põletavat probleemi – kuidas saada teada, millised arendusvahendid valida, kuidas leida üles optimaalsed lahendused ja saavutada püsivad tulemusi.  Et organisatsioon oleks jätkusuutlik, tuleb tähelepanu pöörata oma inimeste arendamisele, teha seda läbi õigete vahendite valiku – efektiivselt ja tulemuslikult.

Aino Kuntsel koos kirjaniku, ajakirjaniku ja mõtlusõpetaja Kerttu Soansiga viisid läbi töötoa LÜLITA OMA TAHTEJÕUD SISSE.
Töötuba oli praktiline, sisaldas individuaalset, aga ka paaristööd. Iga osaline sai harjutuste abil kogeda oma tahte jõudu, luua pildi oma parimas vormis tahtejõust ja kaasa tööriistakasti oma tahtejõu toetamiseks-kasvatamiseks. Ainulaadseks tegid töötoa lõdvestus- ja visualiseerimisharjutused, mis põhinevad aju toimimise seaduspärasustel ja õpetavad oma aju efektiivsemalt kasutama.

Project Details

Categories: