Arengukompass 2013: Kuidas saavutada püsivaid tulemusi?

/, Videod/Arengukompass 2013: Kuidas saavutada püsivaid tulemusi?

Arengukompass 2013: Kuidas saavutada püsivaid tulemusi?

Toimub: 29.10.2013 Hotell Euroopa, Paadi 5, Tallinn

Konverents käsitleb paljude organisatsioonide jaoks põletavat probleemi  – kuidas saada teada, millised arendusvahendid valida, kuidas leida üles optimaalsed lahendused ja saavutada püsivad tulemusi.

Täpsema konverentsi kava leiate siit.

Karm konkurentsiühiskond seab kõik ettevõtted surve alla olla täiuslik, olla teistest parem, edukam, efektiivsem. Edukuse võti on reeglina kõige  väärtuslikum ressurss ettevõtte jaoks -töötajad. Et organisatsioon oleks jätkusuutlik, tuleb tähelepanu pöörata oma inimeste arendamisele, teha seda läbi õigete vahendite valiku – efektiivselt ja tulemuslikult.

Aino Kuntsel koos kirjaniku, ajakirjaniku ja mõtlusõpetaja Kerttu Soansiga juhivad töötuba LÜLITA OMA TAHTEJÕUD SISSE.

Konverentsi kaaskorraldaja:

Henry Ford on öelnud: „Kui minult võetakse ära kõik tehased ja põletatakse maani maha minu laohooned, suudaksin ma ikkagi kõik uuesti üles ehitada, kui mulle jäetaks alles minu töötajad!“

Arusaamad teekonnast eduni kiiguvad sotsiaalpsühholoogia muutlikus ajaloos äärmusest äärmusesse: kord kindlustab edu ja õnne distsipliin ja loobumine, kord kõrge enesehinnang ja vabakasvatus. Kui veel ka paar aastat tagasi soovitati inimesel tegelda peaasjalikult oma enesehinnangu upitamisega, siis tänaseks on selgeks saanud liiga kõrge enesehinnangu pärssivad mõjud teotahtele ja –võimekusele.

Just enesevalitsemine ja teadlik distsipliin on see, mis annab meile suutlikkuse ületada takistused ja väljendada ennast vastavalt seatud eesmärgile, kogedes sel viisil rahulolu ja õnne. Enesevalitsemine ammutab omakorda jõudu tahtejõust, mis on treenitav samamoodi nagu lihasedki. Sul tuleb teada, mis on tahtejõud, mil viisil see väljendub ja kuidas oma tahtejõud heasse vormi viia ning seal seda ka hoida.

Tahtejõu töötoas:

  • UURIME mille peale ja kuidas me iga päev oma tahtejõudu kulutame ja mismoodi see mõjutab meie elu?
  • RÄÄGIME milliseid katseid teadlased on inimese tahtejõu toimimise tundmaõppimiseks teinud ja mida leidnud.
  • AVASTAME koos, milline on meie tahtejõud ja kuidas me oma tahtejõu enda heaks paremini tööle saame panna.
  • KATSETAME koos, kuidas peale tahtejõu väljakurnamist seda jälle üles ehitada.
  • VISUALISEERIME kujutluspildi Sinu tahtejõu tippvormist ja ankurdame selle kehasse.
  • HARJUTAME lõdvestumist ka kõige pingelisemas olukorras.

Töötuba on praktiline, sisaldab individuaalset, aga ka paaris- või grupitööd ja avalikku eneseväljendust. Iga osaline saab harjutuste abil kogeda oma tahte jõudu ja selle vastupidavust, leiab enda jaoks sobivaid viise tahte turgutamiseks ja vastupidavamaks muutmiseks. Ainulaadseks teevad töötoa lõdvestus- ja visualiseerimisharjutused, mis põhinevad aju toimimise seaduspärasustel ja õpetavad meid oma aju efektiivsemalt kasutama.

REGISTREERU KONVERENTSILE
By |2017-08-20T20:55:37+00:00oktoober 5th, 2013|Uudised, Videod|

About the Author: